REGENERACJA REFLEKTORÓW BYDGOSZCZ

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
tel. 575 808 802
Nasza usługa regeneracji reflektorów obejmuje: rozłożenie reflektora na części, metalizację odbłyśnika, polerowanie klosza w środku i wewnątrz, złożenie całości.
Cennik usług regeneracji lamp:
Miękki klej: 350 zł/lampę
Twardy klej: 650 zł/lampę
Napylenie jednego odbłyśnika: 150 zł - Opłata nie obejmuje demontażu - nie zajmujemy się tym. Klient musi dostarczyć nam odbłyśniki gotowe do metalizacji.
Nie zajmujemy się:
- przeróbkami lamp na wersję europejską,
- wymianą przetwornic,
- doszczelnianiem parujących lamp,
- naprawą uchwytów,
- czymkolwiek innym, niż kompleksowa regeneracja lamp.

Regeneracja reflektorów Bydgoszcz


Kluczowym zabiegiem podczas realizacji naszych usług, którą jest regeneracja reflektorów samochodowych jest metalizacja próżniowa. Zabieg ten polega na naniesieniu nowej warstwy aluminium z wykorzystaniem specjalistycznej maszyny w warunkach wysokiej próżni na odpowiednio przygotowany powierzchnię dotychczasowego odbłyśnika, a dzięki temu światło emitowane przez żarówkę może w sposób prawidłowy odbijać się od tego właśnie odbłyśnika, dzięki czemu jakość światła jest prawidłowa.

Dodatkowo podczas regeneracji reflektorów wykonywane jest polerowanie zewnętrznej powierzchni klosza, które wraz z upływem czasu ulegają zmatowieniu, żółknięciu i utlenieniu. W przypadku, gdy mamy reflektor sklejony klejem tak zwanym miękkim dodatkowo oddzielana jest obudowa od kosza i dzięki temu jest możliwe wyczyszczenie tego właśnie klosza od środka. Jest to konieczne, albowiem żaden reflektor samochodowy nie jest hermetyczny, lecz w jego wnętrzu krąży powietrze, a wszystkie zanieczyszczenia w tym powietrzu znajdujące sie osiadają na kloszu od jego wewnętrznej strony oraz na pozostałych elementach reflektora, w tym również na odbłyśnikach.
odbłyśniki napylone w Bydgoszczy
reflektory Bydgoszcz regeneracja
regeneracja reflektorów Bydgoszcz
regeneracja reflektorów Bydgoszcz
regeneracja reflektorów Bydgoszcz
regeneracja reflektorów Bydgoszcz
Jeżeli masz wątpliwości, czy Twój reflektor kwalifikuje się do naszych zabiegów, to po zmroku w warunkach padającego deszczu zaobserwuj, czy twoje reflektory oświetlają w sposób umożliwiający odpowiednią widoczność drogę. Jeżeli stwierdzisz, że jadąc po zmroku w czasie deszczu nic praktycznie nie widzisz, to będzie to jednoznacznym sygnałem do tego, że regeneracja reflektorów samochodowych w Twoim przypadku jest wysoce zalecana. Nie polecamy natomiast kupowania reflektorów używanych, gdyż ich kondycja jest na ogół taka sama lub nawet gorsza, niż reflektorów dotychczas posiadanych. Tym samym absolutnie nie rozwiąże to naszego problemu w tym zakresie.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
W przypadku chęci skorzystania z naszych usług w wersji związanej z napyleniem odbłyśnika, konieczny jest oczywiście demontaż reflektorów i dostarczenie ich do naszego zakładu centralnego. Można zrobić to osobiście lub skorzystać z usług kurierskich. W przypadku chęci wykonania jedynie samego polerowania zewnętrznej powierzchni klosza reflektora nie ma konieczności demontażu lamp samochodu, albowiem usługę taką można wykonać z reflektorami zamontowanymi w samochodzie.

W niektórych modelach wyjęcie lampy nie jest wcale takie proste, gdyż wymaga odkręcenia zderzaka i demontażu atrapy. Na ogół w przypadku kierowców indywidualnych czynność ta nie będzie możliwa do samodzielnego wykonania, choćby z uwagi na konieczność zastosowania w tym celu podnośnika samochodowego, albowiem dostęp do śrub mocujących w wielu przypadkach jest tylko od dołu. Jeżeli nie wiesz, dokąd udać się na demontaż reflektorów skorzystaj z naszej pomocy w tym zakresie.

Na mapie tuż obok przedstawiliśmy lokalizację punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej zlokalizowanej w Bydgoszczy, z której można skorzystać w przypadku, gdy samodzielny przejazdu naszego zakładu będzie wiązał się z koniecznością pokonania zbyt dużej odległości.
C 2015 by - Aquaress