REGENERACJA REFLEKTORÓW GDAŃSK

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
tel. 575 808 802
Nasza usługa regeneracji reflektorów obejmuje: rozłożenie reflektora na części, metalizację odbłyśnika, polerowanie klosza w środku i wewnątrz, złożenie całości.
Cennik usług regeneracji lamp:
Miękki klej: 350 zł/lampę
Twardy klej: 650 zł/lampę
Napylenie jednego odbłyśnika: 150 zł - Opłata nie obejmuje demontażu - nie zajmujemy się tym. Klient musi dostarczyć nam odbłyśniki gotowe do metalizacji.
Nie zajmujemy się:
- przeróbkami lamp na wersję europejską,
- wymianą przetwornic,
- doszczelnianiem parujących lamp,
- naprawą uchwytów,
- czymkolwiek innym, niż kompleksowa regeneracja lamp.

Regeneracja reflektorów GdańskNasz zakład w branży motoryzacyjnej funkcjonuje już od bardzo długiego czasu. Jedną z usług przez nas oferowanych jest

regeneracja reflektorów samochodowych

. Usługa ta przywraca tym podzespołom w aucie nie tylko wygląd, ale również i walory użytkowe do poziomu lamp fabrycznie nowych. Nasze zabiegi składają się z kilku etapów. W pierwszej kolejności dokonujemy wypolerowania zewnętrznej części klosza w reflektorze. Dodatkowo w przypadku rozklejenia lampy klosz taki jest również czyszczony od wewnątrz.

Dwa zabiegi przywracają przezroczystość do takiego stopnia, że światło emitowane przez żarnik lub żarówkę nie będzie miało problemów z właściwym oświetleniem drogi przed pojazdem. Wraz z upływem czasu różne zanieczyszczenia osiadają na wewnętrznej stronie klosza, a z zewnątrz jest on narażony na liczne uderzenia drobnymi kamykami i innego rodzaju zanieczyszczeniami dostającymi się spod kół samochodu.
odbłyśniki napylone w Gdańsku
reflektory Gdańsk regeneracja
regeneracja reflektorów Gdańsk
regeneracja reflektorów Gdańsk
regeneracja reflektorów Gdańsk
regeneracja reflektorów Gdańsk
Po wyczyszczeniu klosza i jego wypolerowaniu przywraca mu się pierwotną przejrzystość i skutki wymienionych czynników niweluje. Trzecim bardzo istotnym, a właściwie można powiedzieć, że najważniejszym elementem jest metalizacja próżniowa odbłyśnika i czyszczenie soczewki. W przypadku wieloletniego użytkowania samochodu na skutek temperatury wytwarzanej przez żarnik lub żarówkę odbłyśnik, czyli srebrzysty element w reflektorze ulega wypaleniu i zmatowieniu na skutek, czego światło nie odbija się efektywnie od jego powierzchni. Dzięki napylaniu próżniowemu warstwą aluminium, dokładnie w ten sam sposób, jak odbywa się to w fabryce produkującej reflektory, światło może w sposób właściwy odbijać się od odbłyśnika i oświetlać drogę przed autem.

W zależności od tego, czy reflektor jest klejony klejem twardym, czy miękkim, oraz szczegółów technicznych jego budowy, możemy wszystkie te zabiegi wykonać w odniesieniu do Twojego reflektora lub jedynie zrealizować część z nich, gdyby lampy nie dało się jednak rozkleić. Aby poznać wszelkie szczegóły naszych napraw proponujemy kontakt z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
Pomimo pozornej prostoty budowa reflektora, jego kompleksowa regeneracja wymaga poświęcenia na to określonej ilości czasu. Aby swoje lampy dostarczyć do naszego zakładu można po ich zdemontowaniu z auta przywieźć je do nas samodzielnie lub skorzystać z usługi kurierskiej. W tym drugim wariancie możemy zamówić przewoźnika lub samemu pojechać do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Punkt ten na terenie województwa pomorskiego zlokalizowany jest w Gdańsku, co przedstawia umieszczona tuż obok mapa. Przed wybraniem tego rozwiązania konieczny jest kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami, aby autoryzować wysyłaną paczkę.

Z kolei, gdy zamówimy kuriera to, aby mógł on jeszcze tego samego dnia odwiedzić nas i lampy odebrać, trzeba zrobić to do określonej godziny. Gdy zamówienie złożymy zbyt późno danego dnia, to firma spedycyjna odwiedzi nas dopiero dnia kolejnego. Najprawdopodobniej większości kierowców zależy na jak najszybszym czasie realizacji usługi, z tego właśnie powodu warto jest decydując się na regenerację reflektorów wcześniej skontaktować się z naszymi specjalistami i ustalić wszelkie szczegóły całego przedsięwzięcia, aby przebiegło ono w sposób łatwy i dla Państwa wygodny.
C 2015 by - Aquaress