REGENERACJA REFLEKTORÓW KATOWICE

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
tel. 575 808 802
Nasza usługa regeneracji reflektorów obejmuje: rozłożenie reflektora na części, metalizację odbłyśnika, polerowanie klosza w środku i wewnątrz, złożenie całości.
Cennik usług regeneracji lamp:
Miękki klej: 350 zł/lampę
Twardy klej: 650 zł/lampę
Napylenie jednego odbłyśnika: 150 zł - Opłata nie obejmuje demontażu - nie zajmujemy się tym. Klient musi dostarczyć nam odbłyśniki gotowe do metalizacji.
Nie zajmujemy się:
- przeróbkami lamp na wersję europejską,
- wymianą przetwornic,
- doszczelnianiem parujących lamp,
- naprawą uchwytów,
- czymkolwiek innym, niż kompleksowa regeneracja lamp.

Regeneracja reflektorów Katowice


Coraz gorsza jakość materiałów wykorzystywanych przez producentów samochodów powoduje, że

regeneracja reflektorów samochodowych

w niektórych przypadkach powinna zostać wykonana nawet już w autach kilkuletnich. Nasze czynności polegają na przywróceniu reflektorom ich parametrów porównywalnych do tych, które mają lampy nowe.

W pierwszej kolejności należy przywrócić kloszem ich pełną przejrzystość. Oznacza to konieczność wypolerowania zewnętrznej części klosza oraz wyczyszczenia go od wewnątrz. Oczywiście zabiegi te wymagają rozklejanie reflektora. Inną ważną kwestią jest napylenie próżniowe odbłyśnika, polegające na naniesieniu nowej warstwy aluminium na jego powierzchni. Oczywiście przed wykonaniem tej operacji konieczne jest usunięcie starej warstwy aluminium i starego lakieru podkładowego.
odbłyśniki napylone w Katowicach
reflektory Katowice regeneracja
regeneracja reflektorów Katowice
regeneracja reflektorów Katowice
regeneracja reflektorów Katowice
regeneracja reflektorów Katowice

Reflektory samochodowe

ulegają zużyciu na skutek codziennego użytkowania i tego, że podczas jazdy różne drobiny piasku i innych zanieczyszczeń w czasie jazdy uderzają o klosz doprowadzając do jego zmatowienia. Dodatkowo różnego rodzaju zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu osiadają zewnątrz reflektora na odbłyśniku i wewnętrznej stronie klosza.

Wszystko to razem powoduje, że światło emitowane przez taką lampę nie ma właściwych parametrów.

Regeneracja reflektorów samochodowych

przywraca im parametry części fabrycznie nowych, dzięki czemu oświetlenie drogi przed pojazdem wraca do właściwego poziomu.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
Nasi klienci zamieszkujący

Katowice

, jeżeli chcielibyśmy skorzystać z usług firmy kurierskiej, aby swoje reflektory dostarczyć do naszego zakładu, mogą zamówić przyjazd kuriera pod dowolnie wskazaną lokalizację, aby przewoźnik lampy odebrał.

Można również osobiście jechać na ulicę Kościuszki w Katowicach, gdzie zlokalizowana jest współpracującej z nami firma kurierska i tam swoje reflektory wysłać do naszego zakładu centralnego.
C 2015 by - Aquaress