REGENERACJA REFLEKTORÓW KIELCE

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
tel. 575 808 802
Nasza usługa regeneracji reflektorów obejmuje: rozłożenie reflektora na części, metalizację odbłyśnika, polerowanie klosza w środku i wewnątrz, złożenie całości.
Cennik usług regeneracji lamp:
Miękki klej: 350 zł/lampę
Twardy klej: 650 zł/lampę
Napylenie jednego odbłyśnika: 150 zł - Opłata nie obejmuje demontażu - nie zajmujemy się tym. Klient musi dostarczyć nam odbłyśniki gotowe do metalizacji.
Nie zajmujemy się:
- przeróbkami lamp na wersję europejską,
- wymianą przetwornic,
- doszczelnianiem parujących lamp,
- naprawą uchwytów,
- czymkolwiek innym, niż kompleksowa regeneracja lamp.

Regeneracja reflektorów Kielce


Zdecydowana większość podzespołów samochodowych wraz z upływem czasu traci swoje pierwotne walory użytkowe. Reflektory samochodowe nie są tutaj żadnym wyjątkiem, a ich regeneracja pozwoli im odzyskać walory użytkowe i parametry techniczne porównywalne z reflektorami fabrycznie nowymi.

Zabiegi te polegają przede wszystkim na napyleniu próżniowym odbłyśnika, czyli elementów, które są odpowiedzialne za właściwe odbicie wiązki światła emitowanej przez żarówkę. Dodatkowo, istotnym aspektem jest przywrócenie pełnej przejrzystości kloszem, co uzyskuje się poprzez polerowanie ich zewnętrznej części oraz wyczyszczeniu ich od wewnątrz.
odbłyśniki napylone w Kielcach
reflektory Kielce regeneracja
regeneracja reflektorów Kielce
regeneracja reflektorów Kielce
regeneracja reflektorów Kielce
regeneracja reflektorów Kielce
Reflektory samochodowe nie są hermetyczne w związku, z czym wraz z upływem czasu wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu osiadają nie tylko na odbłyśnikach, ale również na kloszach od ich wewnętrznej strony. Regenerację reflektorów samochodowych polecamy wszystkim zainteresowanym kierowcom na terenie naszego kraju.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
Współpracująca z nami firma kurierska swoją lokalizację na terenie województwa świętokrzyskiego ma w Kielcach przy ulicy Przemysłowej, co przedstawia mapa umieszczona tuż obok na naszej stronie. Wspominam o tym, dlatego że niektórzy kierowcy wolą skorzystać z usług firmy kurierskiej, niż tracić czas na transport swoich reflektorów do naszego zakładu.

Można zamówić kuriera, który przyjedzie pod wskazany adres, lub swoje reflektory dostarczyć do wspomnianego punktu, którego lokalizację obok przedstawiliśmy na mapie.
C 2015 by - Aquaress