REGENERACJA REFLEKTORÓW ŁÓDŹ

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
tel. 575 808 802
Nasza usługa regeneracji reflektorów obejmuje: rozłożenie reflektora na części, metalizację odbłyśnika, polerowanie klosza w środku i wewnątrz, złożenie całości.
Cennik usług regeneracji lamp:
Miękki klej: 350 zł/lampę
Twardy klej: 650 zł/lampę
Napylenie jednego odbłyśnika: 150 zł - Opłata nie obejmuje demontażu - nie zajmujemy się tym. Klient musi dostarczyć nam odbłyśniki gotowe do metalizacji.
Nie zajmujemy się:
- przeróbkami lamp na wersję europejską,
- wymianą przetwornic,
- doszczelnianiem parujących lamp,
- naprawą uchwytów,
- czymkolwiek innym, niż kompleksowa regeneracja lamp.

Regeneracja reflektorów ŁódźW wypadku, gdy zdecydujemy się na naszą usługę, którą jest regeneracja reflektorów, należy udać się do warsztatu samochodowego i zdemontować reflektory oraz dostarczyć je do naszego zakładu centralnego.

Oferowana przez nas usługa przywraca reflektorom wygląd i parametry techniczne podzespołów fabrycznie nowych. Realizowane przez nas zabiegi, to przede wszystkim metalizacja próżniowa, czyli napylanie próżniowe odbłyśnika. Element ten jest bardzo istotny, ponieważ odbija emitowane przez żarówkę światło i umożliwia jego właściwą emisję i oświetlenie drogi i znajdujących się na niej obiektów.
odbłyśniki napylone w Łodzi
reflektory Łódź regeneracja
regeneracja reflektorów Łódź
regeneracja reflektorów Łódź
regeneracja reflektorów Łódź
regeneracja reflektorów Łódź
Równie istotne jest przywrócenie pełnej przejrzystości kloszem poprzez wykonanie ich polerowania od zewnątrz. Wszystkie te zabiegi wymagają rozklejanie reflektora, albowiem wyjęcie odbłyśnika bez tego zabiegu w większości przypadków jest niemożliwe. Regeneracja reflektorów to bardzo korzystna alternatywa w stosunku do możliwości zakupu części nowej.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie możesz osobiście dostarczyć do naszego zakładu centralnego swoich reflektorów samochodowych (mieszkasz zbyt daleko, nie masz czasu), to proponujemy Ci skorzystanie z usług firmy kurierskiej, która z nami współpracuje. Możesz zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i zapakowane lampy zabierze, jak również możesz samodzielnie odwiedzić punkt nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej i tam swoją przesyłkę zostawić.

Mapa umieszczona tuż obok przedstawia lokalizację tego punktu, który w województwie łódzkim zlokalizowany jest w samej Łodzi, przy ulicy Traktorowej.
C 2015 by - Aquaress