REGENERACJA REFLEKTORÓW POZNAŃ

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
tel. 575 808 802
Nasza usługa regeneracji reflektorów obejmuje: rozłożenie reflektora na części, metalizację odbłyśnika, polerowanie klosza w środku i wewnątrz, złożenie całości.
Cennik usług regeneracji lamp:
Miękki klej: 350 zł/lampę
Twardy klej: 650 zł/lampę
Napylenie jednego odbłyśnika: 150 zł - Opłata nie obejmuje demontażu - nie zajmujemy się tym. Klient musi dostarczyć nam odbłyśniki gotowe do metalizacji.
Nie zajmujemy się:
- przeróbkami lamp na wersję europejską,
- wymianą przetwornic,
- doszczelnianiem parujących lamp,
- naprawą uchwytów,
- czymkolwiek innym, niż kompleksowa regeneracja lamp.

Regeneracja reflektorów Poznań


Wielu kierowców, którzy stwierdzą, że lampy w samochodzie nie zapewniają w dostatecznym stopniu oświetlenia drogi rozważają opcję, którą jest regeneracja reflektorów samochodowych lub zakup lamp używanych. O ile pierwszy z tych wariantów pozwoli na to, aby reflektor odzyskał swoje pełne walory użytkowe, o tyle zakup reflektorów używanych nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Wynika to przede wszystkim z tego, że używana lampa jest już w jakimś stopniu zużyta zanieczyszczona.

Niekiedy reflektor wyglądający na niemalże fabrycznie nowy może mieć wypalony odbłyśnik, a szczególnie w reflektorach soczewkowych nie jesteśmy tego w stanie stwierdzić na pierwszy rzut oka. Z tego właśnie powodu regeneracja takiego reflektora będzie z całą pewnością lepszym rozwiązaniem. Polega ona na przywróceniu kloszom pełnej przejrzystości i napylaniu próżniowym odbłyśnika nową warstwą aluminium. Dzięki temu zabiegowi, jakość światła generowana przez reflektor będzie na takim samym poziomie, jak w przypadku lampy fabrycznie nowej.
odbłyśniki napylone w Poznaniu
reflektory Poznań regeneracja
regeneracja reflektorów Poznań
regeneracja reflektorów Poznań
regeneracja reflektorów Poznań
regeneracja reflektorów Poznań
Koszt związany z regeneracją będzie natomiast na znacznie niższym poziomie. Wraz z upływem czasu wypaleniu ulega odbłyśnik, a klosz reflektora ulega zmatowieniu i zanieczyszczeniu, dzięki takiemu podejściu do tematu regeneracji reflektorów samochodowych przywracamy im pełne walory użytkowe i powodujemy, że światło takich reflektorów we właściwych sposób oświetla drogę przed pojazdem.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
Nasi potencjalni kontrahenci z Poznania i najbliższych okolic tego miasta mogą w przypadku braku możliwości osobistego odwiedzenia naszego zakładu skorzystać z usług kurierskich.

W Poznaniu punkt ten jest zlokalizowany przy ulicy Głogowskiej, co przedstawia zlokalizowana tuż obok mapa na naszej stronie. Wszelkie szczegóły informacje w tym zakresie udzielą nasi specjaliści pod podanym na naszej stronie numerem telefonu.
C 2015 by - Aquaress