Regeneracja turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek

Dla każdego naszego potencjalnego odbiorcy usług uważającego, że regeneracja turbosprężarki samochodowej jest dobrym rozwiązaniem problemu mamy istotną informację, którą można odczytać w dwojaki sposób. Otóż nie posiadamy i nie wysyłamy naszym kontrahentom turbosprężarek na tak zwanym wymianę. Plus tej wiadomości jest taki, że każdy, kto przyśle do nas swoją uszkodzoną turbinę otrzyma nie tylko ten podzespół już po zregenerowaniu, ale również i szczegółowy raport diagnostyczny wskazujący na to, co spowodowało uszkodzenie lub zużycie dotychczasowego elementu. Dzięki temu po wyeliminowaniu wspomnianych w raporcie usterek można liczyć na to i mieć nadzieję, że przy zachowaniu kilku dodatkowych zasad turbosprężarka nigdy więcej nie będzie musiała trafić do serwisu. To była wiadomość dobra dla każdego posiadacza uszkodzonej turbosprężarki. Wiadomość ta może być również przyjęta, jako niezbyt dobra, ponieważ dłuższy będzie czas na wykonanie tej usługi w kontekście konieczności zdemontowania turbosprężarki i dostarczenia jej do naszego zakładu.

Z całą pewnością szybciej można byłoby rozwiązać problem turbodoładowania poprzez otrzymanie od nas już zregenerowanej turbiny na tak zwaną wymianę, dzięki czemu z reguły samochód w warsztacie spędza jedynie kilka godzin, czyli czas potrzebny na wymianę tych podzespołów. W sytuacji jednak konieczności dostarczenia turbiny do naszego zakładu i zamontowania jej już po naprawie niestety czas na wykonanie całej operacji będzie znacznie dłuższy, niż jedynie kilka godzin. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że większość kierowców jest zainteresowana bardziej, niż czasem faktem otrzymania profesjonalnej i rzetelnej usługi rozwiązanie takie nikogo chyba nie zasmuci. Jeżeli po wykonanej diagnostyce okaże się, że regeneracja turbosprężarki samochodowej będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu ustalenia wszelkich szczegółów dalszych działań.
regeneracja turbosprężarki naprawa serwis stanowisko testowe
regeneracja turbosprężarki zamontowane koło
turbosprężarka regeneracja obudowa podczas montażu
regeneracja turbosprężarek części zamienne
Czym jest turbosprężarka


Turbosprężarka samochodowa to element coraz częściej stosowany przez producentów aut. Zadaniem tego podzespołu jest skompresowanie powietrza przed tym, jak trafi ono do komory silnika. Kompresja ta w turbosprężarce jest możliwa dzięki odpowiednio wyprofilowanym łopatkom zamocowanym po dwóch stronach tegoż wałka. Z jednej strony łopatki są napędzane poprzez spaliny wydostające się cylindrów, a z drugiej strony dokonują one dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu kompresji wspomnianego powietrza.

Zastosowanie turbosprężarki w samochodach początkowo wiązało się jedynie z samochodami sportowymi w celu zwiększenia ich osiągów. Współcześnie jednak turbosprężarki samochodowe to codzienność w konstrukcji wielu pojazdów.

Regeneracja turbiny

najczęściej jest realizowana, gdy kierowca zaobserwuje radykalny spadek mocy auta, nadmierną emisję spalin lub inne niepokojące objawy.
regeneracja turbosprężarki kontrola jakości
turbosprężarka regeneracja turbin montaż końcowy
regeneracja turbosprężarki serwis rolki maszyny
regeneracja turbosprężarki naprawa monitor do testów turbo
Telefon: 730 209 703
C 2015 by - Aquaress