REGENERACJA REFLEKTORÓW SZCZECIN

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
tel. 575 808 802
Nasza usługa regeneracji reflektorów obejmuje: rozłożenie reflektora na części, metalizację odbłyśnika, polerowanie klosza w środku i wewnątrz, złożenie całości.
Cennik usług regeneracji lamp:
Miękki klej: 350 zł/lampę
Twardy klej: 650 zł/lampę
Napylenie jednego odbłyśnika: 150 zł - Opłata nie obejmuje demontażu - nie zajmujemy się tym. Klient musi dostarczyć nam odbłyśniki gotowe do metalizacji.
Nie zajmujemy się:
- przeróbkami lamp na wersję europejską,
- wymianą przetwornic,
- doszczelnianiem parujących lamp,
- naprawą uchwytów,
- czymkolwiek innym, niż kompleksowa regeneracja lamp.

Regeneracja reflektorów SzczecinNasz zakład świadczy różnego rodzaju usługi w zakresie regeneracji podzespołów samochodowych. Dbałość o auto wymaga, aby zrealizować przy nim różnego rodzaju czynności naprawcze i obsługowe.

Regeneracja reflektorów samochodowych

może być tego bardzo dobrym przykładem.

Wraz z upływem czasu reflektor samochodowy ulega stopniowemu zużyciu, a objawia się to zmatowieniem odbłyśnika odpowiedzialnego za odbijanie światła emitowanego przez żarnik lub żarówkę, zabrudzeniem wnętrza reflektora oraz zmatowieniem klosza reflektora z zewnątrz. Czynniki te powodują, że światło emitowane przez takie reflektor ma znacznie gorszą jakość, niż w przypadku reflektora nowego.
odbłyśniki napylone w Szczecinie
reflektory Szczecin regeneracja
regeneracja reflektorów Szczecin
regeneracja reflektorów Szczecin
regeneracja reflektorów Szczecin
regeneracja reflektorów Szczecin
W trosce o bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz oczywiście komfort jazdy w warunkach ograniczonej widoczności warto jest przyjrzeć się swoim reflektorom i w razie konieczności skorzystać z naszych usług. Realizowane przez nas prace przywracają reflektorom walory użytkowe i sprawności świecenia porównywalną do reflektorów fabrycznie nowych. Koszt natomiast takiej operacji jest dużo niższy, niż zakup lamp nowych.

Oczywiście nie dotyczy to każdego modelu i każdej marki samochodu, albowiem w wielu przypadkach na rynku można znaleźć tanie podróbki i zamienniki, które kierowcy bardzo chętnie kupują, niestety jednak elementy takie po kilku praktycznie tygodniach, czy miesiącach nadają się ponownie do wymiany z uwagi na ich beznadziejną jakość. Dlatego jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje reflektory świeciły efektywnie i przez długi czas, to warto jest wziąć pod uwagę albo regenerację reflektorów samochodowych dotychczas posiadanych, albo zakup części nowych, ale oryginalnych, a nie tanich chińskich podróbek.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
Nasi Klienci zamieszkujący województwo zachodniopomorskie mają różne możliwości i warianty skorzystania z naszych usług regeneracyjnych. Jednym ze sposobów dostarczenia swoich reflektorów do naszego zakładu centralnego jest wizyta w którymś z naszych zakładów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania lub samodzielny przyjazd bezpośrednio do naszego zakładu centralnego. Inna możliwość wiąże się ze skorzystaniem z obsługi kurierskiej. W tym celu można zamówić usługi spedycyjne, lub samemu przyjechać do punktu przyjmowania przesyłek, który na terenie województwa zachodniopomorskiego jest zlokalizowany w Szczecinie, a mapa tuż obok na naszej stronie przedstawia jego lokalizację.

Naszym Klientom staramy się zapewnić obsługę w sposób kompleksowy tak, aby wszelkie czynności były łatwe do zrealizowania i jak najmniej kłopotliwe. Ponieważ każdy przypadek jest inny, dlatego w pierwszej kolejności proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu i uzyskać wszystkie ważne i niezbędne informacje związane z ewentualną regeneracją reflektorów w Państwa aucie.
C 2015 by - Aquaress