REGENERACJA REFLEKTORÓW WARSZAWA

Zamawianie usług i informacje pod numerem:
tel. 730 708 603
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-18
oraz w soboty od 10 do 14.

Regeneracja reflektorów Warszawa


Różnego rodzaju zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu oraz piasek spod kół innych samochodów powodują, że podczas jazdy zewnętrzna strona klosza ulega zmatowieniu. Regeneracja reflektorów samochodowych polegająca na przywróceniu kloszem ich pierwotnej przejrzystości oraz na metalizacji próżniowej odbłyśnika oznacza, że lampa samochodowa znów będzie emitowała światło o właściwych parametrach.
odbłyśniki napylone w Warszawie
reflektory Warszawa regeneracja
regeneracja reflektorów Warszawa
regeneracja reflektorów Warszawa
regeneracja reflektorów Warszawa
regeneracja reflektorów Warszawa
Metalizacja próżniowa, o której wspominamy oznacza konieczność rozklejenia reflektora, aby wydostać z niego odbłyśnik i poddać go naszym zabiegom. Jednocześnie dokonywane jest wyczyszczenie wewnętrznej strony klosza, które w połączeniu z jego wypolerowaniem po stronie zewnętrznej przywraca mu całkowitą przejrzystość. W niektórych przypadkach należy również wymienić uchwyty utrzymujące odbłyśnik pod właściwym kątem, dzięki czemu wiązka światła skierowana jest we właściwym kierunku na jezdnię i nie oślepia innych użytkowników drogi, a jednocześnie zapewnia kierowcy dobrą widoczność.

Regeneracja reflektorów samochodowych przywraca im pełne walory użytkowe i jest rozwiązaniem znacznie lepszym, niż zakup reflektorów używanych lub nowych.
Nie wiesz, gdzie możesz dokonać demontażu swoich reflektorów?
Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
Kierowcy zainteresowani naszymi usługami, których zamieszkują Warszawę lub okolice mogą skorzystać z usług kurierskich lub osobiście odwiedzić nasz zakład centralny ze swoimi reflektorami do regeneracji.

W niektórych przypadkach korzystniejsza będzie ta pierwsza opcja, dlatego tuż obok na naszej stronie umieściliśmy mapę, na której zaznaczony jest punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy przewozowej. Oprócz tego można oczywiście zamówić przyjazd kuriera, który zapakowane reflektory zabierze od Państwa i dostarczy do naszego zakładu.
C 2015 by - Aquaress