Haldex regeneracja - naprawa Kraków - 4matic XDrive 4Motion

Haldex regeneracja - naprawa Kraków - 4matic XDrive 4MotionCzynność naprawcza, którą jest

regeneracja sprzęgła haldex

w dowolnym modelu samochodu powinna być zawsze realizowana przez wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy pochwalić się tym, gdy że haldexy naprawiane w naszym zakładzie centralnym znajdziemy w samochodach jeżdżących nie tylko po terenie naszego kraju, ale również po drogach państw ościennych. Nasi odbiorcy to głównie użytkownicy indywidualni, ale również warsztaty samochodowe, serwisy autoryzowane oraz floty samochodowe.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz bardzo bogatemu doświadczeniu mamy absolutnie całkowitą pewność, że regeneracja sprzęgła haldex przywraca temu elementowi pełne walory techniczne i użytkowe. Decydując się na naszą usługę trzeba pamiętać o tym, że przy zachowaniu dotychczasowego stylu jazdy i dbałości o samochód zregenerowany podzespół wytrzyma tyle samo, co element fabrycznie nowy. W związku z powyższym

regeneracja sprzęgła haldex

stanowi doskonałą alternatywę w stosunku do możliwości nabycia podzespołu fabrycznie nowego, gdyż uzyskujemy element całkowicie sprawny technicznie jednak za znacznie niższą kwotę, niż zakup części nowej.
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe z województwa małopolskiego


Brzesko, Wolbrom, Nowy-Sącz, Czuchów, Zakopane, Bochnia, Stary-Sącz, Limanowa, Maków-Podhalański, Dobczyce, Niepołomice, Olkusz, Nowy-Targ, Chrzanów, Kęty, Sucha-Beskidzka, Tarnów, Wadowice, Tuchów, Kalwaria-Zebrzydowska, Proszowice, Andrychów, Rabka, Myślenice, Mszana-Dolna, Oświęcim, Dąbrowa-Tarnowska, Krynica, Kraków, Miechów

Haldex regeneracja naprawa Kraków

Haldex regeneracja naprawa Tarnów

Haldex regeneracja naprawa Nowy Sącz

Haldex regeneracja naprawa Nowy Targ

Haldex regeneracja naprawa Olkusz

Haldex regeneracja naprawa Limanowa

Haldex regeneracja naprawa Brzesko

Haldex regeneracja naprawa Chrzanów

Haldex regeneracja naprawa Myślenice

Haldex regeneracja naprawa Wadowice

Haldex regeneracja naprawa Kęty

Haldex regeneracja naprawa Andrychów

Naprawa regeneracja ATC XDrive BMW X1

Naprawa regeneracja ATC XDrive BMW X3 E83

Naprawa regeneracja ATC XDrive BMW X5 E53 - E70

Naprawa regeneracja ATC XDrive BMW X6 E71

Naprawa regeneracja ATC BMW E90 E91 E92

Naprawa regeneracja ATC BMW E60 E 61

Naprawa regeneracja skrzyń rozdzielczych Mercedes 4Matic C250 C300 C350 E250 E300 E350 E500

Naprawa regeneracja skrzyń rozdzielczych Mercedes 4Matic CLS350 CLS500 S350 S500 CL500

Naprawa regeneracja skrzyń rozdzielczych Mercedes 4Matic ML250 ML350 ML500 GLK220 GLK250 GLK350

Naprawa regeneracja skrzyń rozdzielczych Mercedes 4Matic G350 G500 GL350 GL500 R350

Naprawa regeneracja Haldex Opel Insignia 2.0T 2.0CDTi 2.8V6

Naprawa regeneracja Haldex Saab 93XWD 93X 95XWD

Naprawa regeneracja Haldex Seat Alhambra Altea Leon Ateca

Naprawa regeneracja Haldex Skoda Yeti Octavia Superb Kodiaq

Naprawa regeneracja Haldex Volkswagen Golf Passat Sharan Caddy Bora Tiguan Transporter

Naprawa regeneracja Haldex Volvo V40 V50 V70 S40 S60 S80 XC60 XC70 XC90

Naprawa regeneracja haldex Ford Kuga

Naprawa regeneracja haldex Range Rover Evoque

Oferowana w naszym zakładzie centralnym z powodzeniem od wielu już lat usługa, którą jest regeneracja sprzęgła haldex cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród kierowców posiadających w swoich samochodach ten właśnie rodzaj sprzęgła. Haldex jest rozwiązaniem wymyślonym i opatentowanym przez szwedzką firmę o tej samej nazwie. Skutkuje to między innymi tym, że początkowo rozwiązania te stosowane były chociażby w samochodach szwedzkiej marki volvo.

Oczywiście również i inni producenci samochodów korzystają z tego rozwiązania, jednakże może ono niekiedy wystąpić pod inną nazwą handlową. Niemniej jednak sama idea i sposób działania sprzęgła haldex są dokładnie takie same. Funkcjonowanie sprzęgła haldex polega na tym, że włącza ono napęd na drugą oś samochodu w przypadku, gdy koła osi napędzanej ulegną poślizgowi. Może zdarzyć się tak, chociażby w przypadku ruszania na śliskiej nawierzchni lub jazdy w delikatnym terenie. Oczywiście samochody typowo terenowe są wyposażone w inne rozwiązania, głównie mające stały napęd na wszystkie koła. Sprzęgła haldex stosowane są przede wszystkim w samochodach osobowych typu kombi lub sedan oraz w popularnych ostatnio cross-overach i niektórych vanach. W przypadku problemów ze sprzęgłem haldex proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami w celu ustalenia szczegółów wykonania ewentualnej naprawy i poznania wszystkich niezbędnych informacji z tym związanych.
© 2015 by - Aquaress