REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KATOWICE

tel. 730 209 703
Koła dwumasowe "na wymianę" do większości popularnych marek
Usługę można zrealizować w naszych warsztatach blisko miejsca Twojego zamieszkania

Regeneracja kół dwumasowych Katowice


Wszystkim zmotoryzowanym, którzy zamieszkują

Katowice

lub dowolną miejscowość na terenie województwa śląskiego polecamy naszą usługę, którą jest

regeneracja kół dwumasowych

. Dwumasa, to również dość popularne wśród kierowców i mechaników określenie tegoż podzespołu, który odgrywa bardzo ważną rolę w układzie przeniesienia napędu.

Koło dwumasowe jest zamontowane pomiędzy silnikiem, a sprzęgłem. W układzie przeniesienia napędu dodatkowo znajdziemy docisk, tarczę sprzęgła oraz wysprzęglik. Tylko i wyłącznie prawidłowe funkcjonowanie wszystkich tych elementów zapewnia właściwe przenoszenie momentu obrotowego z silnika na skrzynię biegów i w dalszej kolejności na koła. Podstawowym zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie drgań generowanych przez silnik.
  • regeneracja koła dwumasowego Katowice
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
Wbrew wielu opiniom, koło dwumasowe jest stosowane nie tylko silnikach napędzanych olejem napędowym, ale i również w silnikach benzynowych. Regeneracja koła dwumasowego, o czym warto wiedzieć, przywraca mu pełną sprawność i walory użytkowe takie, jakie ma fabrycznie nowe koło dwumasowe. Z tego właśnie powodu wielu mechaników, jak również dużych serwisów samochodowych korzysta z naszych usług. Regeneracja koła dwumasowego to proces dość złożony i wymagający zastosowania kilku urządzeń.

Nie ma czegoś takiego, jak jedna maszyna, czy urządzenie do regeneracji koła dwumasowego. Proces ten składa się z wielu etapów, a na każdym z nich stosuje się inne maszyny. Istotnym elementem regeneracji jest zastosowanie podzespołów o wysokiej jakości i bardzo dużej wytrzymałości. Koło dwumasowe podczas swojej pracy przenosi bardzo duże obciążenia, co powoduje że jego konstrukcja musi być bardzo solidna.
  • Katowice koło dwumasowe budowa
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !

Regeneracja koła dwumasowego

pozwala uzyskać podzespół, który będzie w stanie uzyskać przebieg zbliżony do części fabrycznie nowej. Z tego właśnie powodu warto jest skorzystać z usług dużej i profesjonalnej firmy, jaką jesteśmy, aby już nigdy więcej posiadając swój samochód nie być narażonym na problemy z kołem dwumasowym. Znajdujące się w układzie sprzęgła docisk, tarcza oraz wysprzęglik również podlegają regeneracji. Z reguły, gdy konieczna jest regeneracja koła dwumasowego również pozostałe elementy sprzęgła będą kwalifikować się do regeneracji. Nie jest to jednak regułą i za każdym razem, jeżeli mamy wątpliwości co do stanu technicznego tarczy, docisku i wysprzęglika można dostarczyć je do nas razem z kołem dwumasowym, a nasi technicy dokonają oceny stanu poszczególnych podzespołów. W przypadku więc, gdy zamieszkujesz

Katowice

lub inną miejscowość na terenie województwa śląskiego oraz jesteś zainteresowany usługą, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
Współpracujemy z grupą około dwustu serwisów na terenie całego kraju. Jeśli nie wiesz, gdzie dokonać diagnostyki koła dwumasowego oraz jego późniejszego demontażu i montażu zadzwoń do nas. Polecimy Ci rzetelny warsztat w Twojej okolicy.
Regeneracja koła dwumasowego wymaga, by dostarczyć je do naszego zakładu po wymontowaniu z samochodu. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe, można zamówić naszego kuriera. Inna ewentualność polega na tym, aby samodzielnie dostarczyć koło dwumasowe i ewentualne inne elementy w paczce do siedziby firmy kurierskiej, która z nami współpracuje.

W Katowicach firma ta mieści się przy ulicy Kościuszki, a jej lokalizację przedstawia mapa zamieszczona na naszej stronie.

Oczywiście zapraszamy także mieszkańców pozostałych miast na terenie województwa śląskiego.

Koziegłowy Cieszyn Sosnowiec Zawiercie Toszek Bytom Miasteczko-Śląskie Kłomnice Zabrze Rybnik Szczekociny Kuźnia-Raciborska Czechowice-Dziedzice Bielsko-Biała Mikołów Kłobuck Wodzisław-Śląski Gliwice Tychy Chorzów Tarnowskie-Góry Knurów Będzin Racibórz Jaworzno Krzepice Dąbrowa-Górnicza Katowice Skoczów Częstochowa Żywiec Bieruń Jastrzębie-Zdrój Pszczyna Lubliniec Żory Myszków

Telefon  730 209 703
C 2015 by - Aquaress