REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KATOWICE

tel. 730 209 703
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-18
oraz w soboty od 10 do 14.
Koła dwumasowe "na wymianę" do większości popularnych marek
Twoje auto będzie sprawne w ciągu 2-3 godzin
Usługę można zrealizować w naszych warsztatach blisko miejsca Twojego zamieszkania

Regeneracja kół dwumasowych Katowice


Wszystkim zmotoryzowanym, którzy zamieszkują

Katowice

lub dowolną miejscowość na terenie województwa śląskiego polecamy naszą usługę, którą jest

regeneracja kół dwumasowych

. Dwumasa, to również dość popularne wśród kierowców i mechaników określenie tegoż podzespołu, który odgrywa bardzo ważną rolę w układzie przeniesienia napędu.

Koło dwumasowe jest zamontowane pomiędzy silnikiem, a sprzęgłem. W układzie przeniesienia napędu dodatkowo znajdziemy docisk, tarczę sprzęgła oraz wysprzęglik. Tylko i wyłącznie prawidłowe funkcjonowanie wszystkich tych elementów zapewnia właściwe przenoszenie momentu obrotowego z silnika na skrzynię biegów i w dalszej kolejności na koła. Podstawowym zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie drgań generowanych przez silnik.
  • regeneracja koła dwumasowego Katowice
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
Wbrew wielu opiniom, koło dwumasowe jest stosowane nie tylko silnikach napędzanych olejem napędowym, ale i również w silnikach benzynowych. Regeneracja koła dwumasowego, o czym warto wiedzieć, przywraca mu pełną sprawność i walory użytkowe takie, jakie ma fabrycznie nowe koło dwumasowe. Z tego właśnie powodu wielu mechaników, jak również dużych serwisów samochodowych korzysta z naszych usług. Regeneracja koła dwumasowego to proces dość złożony i wymagający zastosowania kilku urządzeń.

Nie ma czegoś takiego, jak jedna maszyna, czy urządzenie do regeneracji koła dwumasowego. Proces ten składa się z wielu etapów, a na każdym z nich stosuje się inne maszyny. Istotnym elementem regeneracji jest zastosowanie podzespołów o wysokiej jakości i bardzo dużej wytrzymałości. Koło dwumasowe podczas swojej pracy przenosi bardzo duże obciążenia, co powoduje że jego konstrukcja musi być bardzo solidna.
  • Katowice koło dwumasowe budowa
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !

Regeneracja koła dwumasowego

pozwala uzyskać podzespół, który będzie w stanie uzyskać przebieg zbliżony do części fabrycznie nowej. Z tego właśnie powodu warto jest skorzystać z usług dużej i profesjonalnej firmy, jaką jesteśmy, aby już nigdy więcej posiadając swój samochód nie być narażonym na problemy z kołem dwumasowym. Znajdujące się w układzie sprzęgła docisk, tarcza oraz wysprzęglik również podlegają regeneracji. Z reguły, gdy konieczna jest regeneracja koła dwumasowego również pozostałe elementy sprzęgła będą kwalifikować się do regeneracji. Nie jest to jednak regułą i za każdym razem, jeżeli mamy wątpliwości co do stanu technicznego tarczy, docisku i wysprzęglika można dostarczyć je do nas razem z kołem dwumasowym, a nasi technicy dokonają oceny stanu poszczególnych podzespołów. W przypadku więc, gdy zamieszkujesz

Katowice

lub inną miejscowość na terenie województwa śląskiego oraz jesteś zainteresowany usługą, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
Współpracujemy z grupą około dwustu serwisów na terenie całego kraju. Jeśli nie wiesz, gdzie dokonać diagnostyki koła dwumasowego oraz jego późniejszego demontażu i montażu zadzwoń do nas. Polecimy Ci rzetelny warsztat w Twojej okolicy.
Regeneracja koła dwumasowego wymaga, by dostarczyć je do naszego zakładu po wymontowaniu z samochodu. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe, można zamówić naszego kuriera. Inna ewentualność polega na tym, aby samodzielnie dostarczyć koło dwumasowe i ewentualne inne elementy w paczce do siedziby firmy kurierskiej, która z nami współpracuje.

W Katowicach firma ta mieści się przy ulicy Kościuszki, a jej lokalizację przedstawia mapa zamieszczona na naszej stronie.

Oczywiście zapraszamy także mieszkańców pozostałych miast na terenie województwa śląskiego.

Koziegłowy Cieszyn Sosnowiec Zawiercie Toszek Bytom Miasteczko-Śląskie Kłomnice Zabrze Rybnik Szczekociny Kuźnia-Raciborska Czechowice-Dziedzice Bielsko-Biała Mikołów Kłobuck Wodzisław-Śląski Gliwice Tychy Chorzów Tarnowskie-Góry Knurów Będzin Racibórz Jaworzno Krzepice Dąbrowa-Górnicza Katowice Skoczów Częstochowa Żywiec Bieruń Jastrzębie-Zdrój Pszczyna Lubliniec Żory Myszków

Adres


Aquaress - regeneracja kół dwumasowych i innych ważnych komponentów aut. Dwumasę  możesz dostarczyć do nas samodzielnie, lub zamówić u nas kuriera.

ul. Kościuszki 227, Katowice
ul. Kosiarzy 6, Kraków
ul. Wodnika 50, Gdańsk
ul. Rzeźniczaka 1, Zielona Góra
ul. Mełgiewska 80, Lublin
ul. Traktorowa 111, Łódź
ul. Przędzalniana 8, Białystok
ul. Bałtycka 6, Poznań
ul. Marszałkowska 80, Warszawa
ul. Lubelska 50, Rzeszów
ul. Piłsudskiego 75A, Olsztyn
ul. Kasprowicza 8, Opole
ul. Objazdowa 1, Bydgoszcz
Godziny otwarcia


Poniedziałek 8:00 - 18:00

Wtorek 8:00 - 18:00

Środa 8:00 - 18:00

Czwartek 8:00 - 18:00

Piątek 8:00 - 18:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela i święta - zakład nieczynny
Telefon
  730 209 703
C 2015 by - Aquaress