KRAKÓW REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

tel. 730 209 703
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-18
oraz w soboty od 10 do 14.
Koła dwumasowe "na wymianę" do większości popularnych marek
Twoje auto będzie sprawne w ciągu 2-3 godzin
Usługę można zrealizować w naszych warsztatach blisko miejsca Twojego zamieszkania

Regeneracja kół dwumasowych Kraków


W naszym zakładzie realizujemy szereg czynności naprawczych i

regeneracja koła dwumasowego

stanowi jedną z naszych najbardziej popularnych usług. Popularność ta wynika z tego, że koła dwumasowe są instalowane nie tylko w samochodach posiadających silniki diesla, ale także w tych zasilanych benzyną. W obydwu przypadkach przebieg, który można uzyskać z samochodem wyposażonym w dwumasę jest zbliżony. Podobne są także usterki i objawy wyeksploatowania dwumasy. Rzeczą charakterystyczną kół dwumasowych jest to, że są one montowane tylko i wyłącznie w samochodach posiadających manualne skrzynie biegów.

W samochodach natomiast wyposażony w skrzynię automatyczną w układzie łączącym jednostkę napędową ze skrzynią biegów występuje tak zwany konwerter, czyli sprzęgło hydrokinetyczne. Nie występuje tam klasyczna tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik, lecz specyficzna konstrukcja wykorzystująca w swojej pracy olej przekładniowy. Podstawowe symptomy zużycia i wyeksploatowania koła dwumasowego, to drżenie karoserii podczas pracy silnika na wolnych obrotach i różnego rodzaju metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy skrzyni biegów podczas pracy w tym właśnie zakresie obrotów. Z tego właśnie względu, że drgania skrętne występują w zakresie wolnych obrotów, to po dodaniu gazu symptomy te zanikają. Jeżeli Twoje auto ma przebieg zbliżony do około 200 000 km i objawy takie zaobserwujesz, to niestety istnieje wysokie ryzyko, że to właśnie koło dwumasowe jest odpowiedzialne za wystąpienie tych symptomów.
  • regeneracja koła dwumasowego Kraków
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie będzie niezbędna, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant realizacji usługi. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każdy przypadek jest inny. Doskonale także zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kierowca chciałby, aby jego samochód razie takiej potrzeby spędził w warsztacie jak najkrótszy okres czasu.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wypracowaniu wielu schematów działania jesteśmy w stanie tak zorganizować wszystkie procesy, że Twój samochód spędzi u mechanika jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjedzie z warsztatu z w pełni sprawną dwumasą. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że w branży regeneracyjnej działamy od bardzo długiego okresu czasu i przez ten okres wypracowaliśmy wiele schematów postępowania, dzięki którym realizacja naszych usług jest bardzo wygodna i komfortowa dla każdego Klienta.

Wiele zadawanych przez naszych Klientów pytań związanych z naszymi czynnościami regeneracyjnymi wiąże się z żywotnością takiej dwumasy, a trzeba pamiętać, że każde koło opuszczające nasz zakład ma żywotność i możliwość osiągnięcia potencjalnego przebiegu na takim poziomie, jak w przypadku fabrycznie nowej dwumasy.
  • koło dwumasowe budowa
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !
Współpracujemy z szeroką grupą  serwisów samochodowych na obszarze całego kraju. Nie wiesz, gdzie możesz dokonać diagnostyki  swojej dwumasy? Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.

Oświęcim Stary-Sącz Limanowa Wolbrom Proszowice Dobczyce Nowy-Targ Tuchów Andrychów Kraków Dąbrowa-Tarnowska Rabka Czuchów Tarnów Mszana-Dolna Maków-Podhalański Krynica Bochnia Wadowice Kęty Miechów Olkusz Sucha-Beskidzka Brzesko Chrzanów Niepołomice Zakopane Kalwaria-Zebrzydowska Nowy-Sącz Myślenice

Adres


Aquaress - regeneracja kół dwumasowych i innych ważnych komponentów aut. Dwumasę  możesz dostarczyć do nas samodzielnie, lub zamówić u nas kuriera.

ul. Kościuszki 227, Katowice
ul. Kosiarzy 6, Kraków
ul. Wodnika 50, Gdańsk
ul. Rzeźniczaka 1, Zielona Góra
ul. Mełgiewska 80, Lublin
ul. Traktorowa 111, Łódź
ul. Przędzalniana 8, Białystok
ul. Bałtycka 6, Poznań
ul. Marszałkowska 80, Warszawa
ul. Lubelska 50, Rzeszów
ul. Piłsudskiego 75A, Olsztyn
ul. Kasprowicza 8, Opole
ul. Objazdowa 1, Bydgoszcz
Godziny otwarcia


Poniedziałek 8:00 - 18:00

Wtorek 8:00 - 18:00

Środa 8:00 - 18:00

Czwartek 8:00 - 18:00

Piątek 8:00 - 18:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela i święta - zakład nieczynny
Telefon
  730 209 703
C 2015 by - Aquaress