KRAKÓW REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

Regeneracja kół dwumasowych Kraków


W naszym zakładzie realizujemy szereg czynności naprawczych i

regeneracja koła dwumasowego

stanowi jedną z naszych najbardziej popularnych usług. Popularność ta wynika z tego, że koła dwumasowe są instalowane nie tylko w samochodach posiadających silniki diesla, ale także w tych zasilanych benzyną. W obydwu przypadkach przebieg, który można uzyskać z samochodem wyposażonym w dwumasę jest zbliżony. Podobne są także usterki i objawy wyeksploatowania dwumasy. Rzeczą charakterystyczną kół dwumasowych jest to, że są one montowane tylko i wyłącznie w samochodach posiadających manualne skrzynie biegów.

W samochodach natomiast wyposażony w skrzynię automatyczną w układzie łączącym jednostkę napędową ze skrzynią biegów występuje tak zwany konwerter, czyli sprzęgło hydrokinetyczne. Nie występuje tam klasyczna tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik, lecz specyficzna konstrukcja wykorzystująca w swojej pracy olej przekładniowy. Podstawowe symptomy zużycia i wyeksploatowania koła dwumasowego, to drżenie karoserii podczas pracy silnika na wolnych obrotach i różnego rodzaju metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy skrzyni biegów podczas pracy w tym właśnie zakresie obrotów. Z tego właśnie względu, że drgania skrętne występują w zakresie wolnych obrotów, to po dodaniu gazu symptomy te zanikają. Jeżeli Twoje auto ma przebieg zbliżony do około 200 000 km i objawy takie zaobserwujesz, to niestety istnieje wysokie ryzyko, że to właśnie koło dwumasowe jest odpowiedzialne za wystąpienie tych symptomów.
  • regeneracja koła dwumasowego Kraków
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie będzie niezbędna, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant realizacji usługi. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i mamy świadomość tego, że każdy przypadek jest inny. Doskonale także zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kierowca chciałby, aby jego samochód razie takiej potrzeby spędził w warsztacie jak najkrótszy okres czasu.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wypracowaniu wielu schematów działania jesteśmy w stanie tak zorganizować wszystkie procesy, że Twój samochód spędzi u mechanika jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjedzie z warsztatu z w pełni sprawną dwumasą. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że w branży regeneracyjnej działamy od bardzo długiego okresu czasu i przez ten okres wypracowaliśmy wiele schematów postępowania, dzięki którym realizacja naszych usług jest bardzo wygodna i komfortowa dla każdego Klienta.

Wiele zadawanych przez naszych Klientów pytań związanych z naszymi czynnościami regeneracyjnymi wiąże się z żywotnością takiej dwumasy, a trzeba pamiętać, że każde koło opuszczające nasz zakład ma żywotność i możliwość osiągnięcia potencjalnego przebiegu na takim poziomie, jak w przypadku fabrycznie nowej dwumasy.
  • koło dwumasowe budowa
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !
Współpracujemy z szeroką grupą  serwisów samochodowych na obszarze całego kraju. Nie wiesz, gdzie możesz dokonać diagnostyki  swojej dwumasy? Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.

Oświęcim Stary-Sącz Limanowa Wolbrom Proszowice Dobczyce Nowy-Targ Tuchów Andrychów Kraków Dąbrowa-Tarnowska Rabka Czuchów Tarnów Mszana-Dolna Maków-Podhalański Krynica Bochnia Wadowice Kęty Miechów Olkusz Sucha-Beskidzka Brzesko Chrzanów Niepołomice Zakopane Kalwaria-Zebrzydowska Nowy-Sącz Myślenice

© 2015 by - Aquaress