ZIELONA GÓRA REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

tel. 730 209 703
Koła dwumasowe "na wymianę" do większości popularnych marek
Usługę można zrealizować w naszych warsztatach blisko miejsca Twojego zamieszkania

Regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra


Zanim okaże się, że regeneracja koła dwumasowego lub jego wymiana na podzespół fabrycznie nowy jest konieczna, samochód na ogół jest w stanie przejechać około 200 000 kilometrów. Wiele jednak w tym przypadku zależy od stylu jazdy kierowcy. Do naszego zakładu centralnego trafiały samochody zarówno z przebiegiem znacznie niższym, jak i te, które wartość tę znacząco przekroczyły.

Styl jazdy kierowcy polegający na płynnym operowaniu sprzęgłem i na unikaniu przeciążeń auta ponad normy dopuszczalne przez producenta z całą pewnością przełoży się korzystnie na dłuższą żywotność nie tylko dwumasy i poszczególnych elementów tworzących układ sprzęgła, ale również na szereg innych podzespołów, a szczególnie zawieszenia.

Na ogół krótsze przebiegi obserwujemy w przypadku kół dwumasowych i sprzęgieł pochodzących z samochodów służbowych, co nie jest chyba dla nikogo szczególnym zaskoczeniem, zważywszy na fakt nieco bardziej agresywnego użytkowania samochodów firmowych przez ich kierowców. W przypadku aut używanych prywatnie z reguły żywotność ta przekracza wspomnianą barierę 200 000 kilometrów.
  • regeneracja koła dwumasowego Zielona Góra
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
Jeżeli masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to w pierwszej kolejności zachęcamy do wizyty u mechanika samochodowego i wykonania diagnostyki. Jeżeli zaufanego warsztatu nie posiadasz, to w tej kwestii możesz liczyć na naszą pomoc. Proponujemy skontaktować się z naszymi ekspertami pod podanym na stronie numerem telefonu, którzy wskażą Ci kilka warsztatów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Będzie można w którymś z nich wykonać diagnostykę i ewentualnie demontaż oraz montaż dwumasy i sprzęgła na potrzeby czynności regeneracyjnych.

Ponieważ są to profesjonalne warsztaty samochodowe, to również będziesz mógł tam wykonać szereg innych czynności związanych z bieżącą eksploatacją samochodu oraz zlecić wykonanie nieco poważniejszych napraw. Szczegóły w tym zakresie możecie Państwo uzyskać u naszych fachowców podczas kontaktu telefonicznego.

W związku z rosnącymi wymaganiami wobec firm realizujących różnego rodzaju czynności regeneracyjne, nasz zakład oferuje wysoki standard realizacji i jakości wszelkich czynności dotyczących kół dwumasowych i innych podzespołów w układzie sprzęgła.
  • koło dwumasowe budowa
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !
Współpracujemy z szeroką grupą  serwisów samochodowych na obszarze całego kraju. Nie wiesz, gdzie możesz dokonać diagnostyki  swojej dwumasy? Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.

Rzepin Babimost Ośno-Lubuskie Słubice Świebodzin Cybinka Dobiegniew Międzyrzecz Lubsko Strzelce-Krajeńskie Gorzów-Wielkopolski Nowa-Sól Zielona-Góra Krosno-Odrzańskie Gubin Szprotawa Żary Torzym Sulęcin Sulechów Skwierzyna Witnica Kostrzyn Żagań Drezdenko Trzciel

Telefon  730 209 703
C 2015 by - Aquaress