KOSTRZYN REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

Regeneracja kół dwumasowych Kostrzyn


W przypadku, gdy niezbędną koniecznością w Twoim samochodzie jest regeneracja koła dwumasowego, to w naszym zakładzie centralnym możesz liczyć na profesjonalne wykonanie tej właśnie usługi. Na ogół kierowcy mają przekonanie i to uzupełnienie niesłuszne, że dwumasy są montowane tylko i wyłącznie w samochodach zasilanych olejem napędowym. Otóż nie jest to prawdą, gdyż koła dwumasowe są montowane także w samochodach zasilanych benzyną. Zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową. Dodatkowo także dwumasa przyczynia się do łagodniejszego i mniej gwałtownego przenoszenie momentu obrotowego z silnika na skrzynię biegów przyczyniając się tym samym do jej ochrony.

Z tego właśnie powodu niekiedy spotkać można się z przypadkiem, że kierowca po wymianie układu sprzęgła posiadającego dwumasę na sprzęgło klasyczne bez tego właśnie podzespołu boryka się z usterką skrzyni biegów. W niektórych przypadkach spotykamy się także z sytuacją, że niesprawne koło dwumasowe powoduje awarie wału korbowego, co oczywiście oznacza dosyć spory wydatek z kieszeni właściciela samochodu. Tak więc koła dwumasowe oprócz swojej funkcji związanej z niwelowaniem drgań skrętnych przyczyniają się także do ochrony nie tylko samej skrzyni biegów, ale także i silnika. Z tego właśnie powodu w sytuacji zużycia lub wyeksploatowania tego właśnie podzespołu jedyne dwa rozsądna rozwiązania to kupno podzespołu fabrycznie nowego lub jego regeneracja. Jakiekolwiek inne wyjścia w postaci nabycia sprzęgła sztywnego lub dwumasy ze szrotu z pewnością nie rozwiążą naszego problemu, lecz narażą na dalsze niepotrzebne koszty.
  • zregenerowana dwumasa 1
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
Jeżeli zatem okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu będzie konieczna, to z całą pewnością w naszym zakładzie centralnym usługę tę wykonamy w sposób zupełnie profesjonalny i taki, że żywotność takiego podzespołu będzie bardzo długa i porównywalna z żywotnością elementu fabrycznie nowego. Wynika to ze specyfiki naszej usługi, które moglibyśmy także porównać do rekonstrukcji dwumasy.

Wiąże się to z faktem, że w czasie tych zabiegów wymieniamy wszystkie elementy znajdujące się we wnętrzu koła. Gdy dwumasę otrzymasz od nas po regeneracji, to nie będziesz w stanie odróżnić jej od elementu fabrycznie nowego. Mamy tutaj na myśli nie tylko wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim jej walory techniczne i użytkowe, co z całą pewnością jest czynnikiem najważniejszym. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z oferowanymi przez nas czynnościami regeneracyjnymi, to z całą pewnością kontaktując się z nami od naszych ekspertów otrzymasz wszystkie niezbędne w tej kwestii wyjaśnienia.
  • dwumasa po regeneracji
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !
Współpracujemy z szeroką grupą  serwisów samochodowych na obszarze całego kraju. Nie wiesz, gdzie możesz dokonać diagnostyki  swojej dwumasy? Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
© 2015 by - Aquaress