WROCŁAW REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

tel. 730 209 703
Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-18
oraz w soboty od 10 do 14.
Koła dwumasowe "na wymianę" do większości popularnych marek
Twoje auto będzie sprawne w ciągu 2-3 godzin
Usługę można zrealizować w naszych warsztatach blisko miejsca Twojego zamieszkania

Regeneracja kół dwumasowych Wrocław


Oferowana w naszym zakładzie usługa, którą jest regeneracja koła dwumasowego, to szereg różnego rodzaju procesów technologicznych zmierzających do przywrócenia dwumasie pełnych walorów użytkowych i sprawności technicznej do poziomu podzespołu fabrycznie nowego.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy szereg specjalistycznych maszyn i urządzeń, bez których realizowane przez nas procesy nie mogłyby zostać wykonane.
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
  • zregenerowana dwumasa 2
W niektórych przypadkach spotykamy się z sytuacjami, że do naszego zakładu centralnego trafiają koła dwumasowe, których próby regeneracji podejmowały inne warsztaty, niemniej jednak z uwagi na brak właściwego parku maszynowego, materiałów i doświadczenia nie byli w stanie prawidłowo operacji tej wykonać. Koło dwumasowe, które ma pracować nie krócej, niż podzespół fabrycznie nowy musi być poddane zabiegom całkowicie profesjonalnym.

Regeneracja koła dwumasowego

oferowana przez nasz zakład, to w pewnym sensie powtórzenie zabiegów fabrycznych wykonywanych również przez producentów kół dwumasowych, efektem których jest element o dokładnie takich samych walorach użytkowych, parametrach nominalnych i sprawności technicznej.
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !
Współpracujemy z szeroką grupą  serwisów samochodowych na obszarze całego kraju. Nie wiesz, gdzie możesz dokonać diagnostyki  swojej dwumasy? Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
  • Wrocław koło dwumasowe budowa
Jeżeli zamieszkujesz

Wrocław

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest teraz lub wkrótce będzie koniecznością, możesz wykorzystując różne warianty swój podzespół dostarczyć do naszego zakładu. Najprostszym wyjściem jest wizyta w naszym zakładzie ze swoją dwumasą, lecz niekiedy z uwagi na zbyt dużą odległość i czas, których należałoby na to poświęcić rozwiązanie takie nie będzie dobrym wyjściem. Można także zamówić kuriera, który przyjedzie bezpośrednio pod wskazany przez Państwa adres i zapakowane koło dwumasowe odbierze. Trzeci wariant polega na tym, że swoją dwumasę trzeba dostarczyć samodzielnie do punktu przyjmowania przesyłek, która jest zlokalizowana we Wrocławiu, a mapa znajdująca się na naszej stronie tuż obok przedstawia tę lokalizację.

Zanim zdecydujemy się na wybór któregokolwiek z wariantów, najlepszym wyjściem będzie kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami, którzy w zależności od konkretnego przypadku będą w stanie pomóc wybrać najlepsze i najdogodniejsze rozwiązanie.

Polkowice Międzybórz Bierutów Bolesławiec Kamienna-Góra Lubań Oława Bolków Głogów Żmigród Syców Prusice Ścinawa Złotoryja Lubin Trzebnica Wałbrzych Strzegom Strzelin Oleśnica Wrocław Legnica Zgorzelec Milicz Kłodzko Dzierżoniów Chojnów Twardogóra Jelenia-Góra

Adres


Aquaress - regeneracja kół dwumasowych i innych ważnych komponentów aut. Dwumasę  możesz dostarczyć do nas samodzielnie, lub zamówić u nas kuriera.

ul. Kościuszki 227, Katowice
ul. Kosiarzy 6, Kraków
ul. Wodnika 50, Gdańsk
ul. Rzeźniczaka 1, Zielona Góra
ul. Mełgiewska 80, Lublin
ul. Traktorowa 111, Łódź
ul. Przędzalniana 8, Białystok
ul. Bałtycka 6, Poznań
ul. Marszałkowska 80, Warszawa
ul. Lubelska 50, Rzeszów
ul. Piłsudskiego 75A, Olsztyn
ul. Kasprowicza 8, Opole
ul. Objazdowa 1, Bydgoszcz
Godziny otwarcia


Poniedziałek 8:00 - 18:00

Wtorek 8:00 - 18:00

Środa 8:00 - 18:00

Czwartek 8:00 - 18:00

Piątek 8:00 - 18:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela i święta - zakład nieczynny
Telefon
  730 209 703
C 2015 by - Aquaress