WROCŁAW REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

Koła dwumasowe "na wymianę" do wielu popularnych marek

Usługę można zrealizować w warsztatach blisko miejsca Twojego zamieszkania
Poniedziałek - Piątek w godz. 8-16
Soboty w godz. 10-14

Regeneracja kół dwumasowych Wrocław


Oferowana w naszym zakładzie usługa, którą jest regeneracja koła dwumasowego, to szereg różnego rodzaju procesów technologicznych zmierzających do przywrócenia dwumasie pełnych walorów użytkowych i sprawności technicznej do poziomu podzespołu fabrycznie nowego.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy szereg specjalistycznych maszyn i urządzeń, bez których realizowane przez nas procesy nie mogłyby zostać wykonane.
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
  • zregenerowana dwumasa 2
W niektórych przypadkach spotykamy się z sytuacjami, że do naszego zakładu centralnego trafiają koła dwumasowe, których próby regeneracji podejmowały inne warsztaty, niemniej jednak z uwagi na brak właściwego parku maszynowego, materiałów i doświadczenia nie byli w stanie prawidłowo operacji tej wykonać. Koło dwumasowe, które ma pracować nie krócej, niż podzespół fabrycznie nowy musi być poddane zabiegom całkowicie profesjonalnym.

Regeneracja koła dwumasowego

oferowana przez nasz zakład, to w pewnym sensie powtórzenie zabiegów fabrycznych wykonywanych również przez producentów kół dwumasowych, efektem których jest element o dokładnie takich samych walorach użytkowych, parametrach nominalnych i sprawności technicznej.
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !
Współpracujemy z szeroką grupą  serwisów samochodowych na obszarze całego kraju. Nie wiesz, gdzie możesz dokonać diagnostyki  swojej dwumasy? Skontaktuj się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej okolicy.
  • Wrocław koło dwumasowe budowa
Jeżeli zamieszkujesz

Wrocław

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest teraz lub wkrótce będzie koniecznością, możesz wykorzystując różne warianty swój podzespół dostarczyć do naszego zakładu. Najprostszym wyjściem jest wizyta w naszym zakładzie ze swoją dwumasą, lecz niekiedy z uwagi na zbyt dużą odległość i czas, których należałoby na to poświęcić rozwiązanie takie nie będzie dobrym wyjściem. Można także zamówić kuriera, który przyjedzie bezpośrednio pod wskazany przez Państwa adres i zapakowane koło dwumasowe odbierze. Trzeci wariant polega na tym, że swoją dwumasę trzeba dostarczyć samodzielnie do punktu przyjmowania przesyłek, która jest zlokalizowana we Wrocławiu, a mapa znajdująca się na naszej stronie tuż obok przedstawia tę lokalizację.

Zanim zdecydujemy się na wybór któregokolwiek z wariantów, najlepszym wyjściem będzie kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami, którzy w zależności od konkretnego przypadku będą w stanie pomóc wybrać najlepsze i najdogodniejsze rozwiązanie.

Polkowice Międzybórz Bierutów Bolesławiec Kamienna-Góra Lubań Oława Bolków Głogów Żmigród Syców Prusice Ścinawa Złotoryja Lubin Trzebnica Wałbrzych Strzegom Strzelin Oleśnica Wrocław Legnica Zgorzelec Milicz Kłodzko Dzierżoniów Chojnów Twardogóra Jelenia-Góra

C 2015 by - Aquaress