KĘDZIERZYN KOŹLE REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

Regeneracja kół dwumasowych Kędzierzyn-Koźle


Każde koło dwumasowe pracujące w samochodzie spełnia bardzo istotną funkcję. W pierwszej kolejności przyczynia się do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową w dolnym zakresie jej obrotów.

Druga istotna kwestia, to ochrona przed nadmiernymi przeciążeniami i drganiami skrętnymi skrzyni biegów. Dzięki zastosowaniu dwumasy, silnik pracuje w sposób bardziej płynny, a niektórzy kierowcy zauważają także niższe zużycie paliwa.

Regeneracja koła dwumasowego

przywraca mu pełne walory użytkowe, dokładnie takie same, jakie ma część fabrycznie nowa.
  • koło dwumasowe po regeneracji 4
Posiadamy dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe
Właśnie z tej przyczyny nie warto jest kupować części używanych, gdyż jest to pewnego rodzaju loteria, nie wiemy bowiem, w jakim stanie technicznym będzie koło dwumasowe, które kupimy. W wielu przypadkach kondycja takiego podzespołów jest gorsza, niż dotychczas posiadanej części.

Aby przywrócić dwumasie pełne walory użytkowe,

regeneracja koła dwumasowego

jest dobrym sposobem na uzyskanie tego efektu.
  • Kędzierzyn Koźle koło dwumasowe budowa
Gwarancja 12 lub 24 miesiące !
Współpracujemy z grupą ponad dwustu serwisów samochodowych na obszarze całej Polski. Jeżeli nie wiesz, gdzie możesz dokonać diagnostyki  swojej dwumasy oraz jej późniejszego demontażu i montażu skontaktuj się z nami. Polecimy Ci dobrego mechanika w Twojej najbliższej okolicy.
© 2015 by - Aquaress